Červen 2012

Damon tancuje!:D:)

22. června 2012 v 22:43 | Wer. |  TVD!♥

supr animacéé:D!

He is sexy and He know it!

22. června 2012 v 21:54 | Wer. |  TVD!♥

naprosto skvělá a výstižná písnička na něj!:D*..a video perfektní:)

Cestování :)

22. června 2012 v 19:33 | Wer. |  čláánky :)
Cestování ? Hmmm.. :) já osobně nejsem žádný cestoval:D.. ale to je jen dočasné. Strašně ráda bych totiž navštívila ,co nejvíc míst:) .. Zatím jsem byla jenom v Anglii♥.Bylo to úžasný!♥..byli jsme tam totiž se školou a s naší skvělou(bohužel bývalou) paní učitelkou Kosejkovou!:).. škoda ,že z naší školy odešla:/ její hodiny měli něco do sebe, byli jiný než s ostatními učitely. S ní se dalo totiž povídat o všem, vyprávěla nám historky, co se jí přihodilo, řešili jsme Stmívání, protože se jí nehorázně líbil Edward:D.., proto jsme také museli všechny díly s ní shlédnout:D.. ,také ráda zpívala a tak i vypadali naše hodiny angličtiny. Většinu času zpívání, koukání na filmy(v angličtině samozřejmě;)) a povídáním. I když to vypadá, že jsme se skoro vůbec neučili, příjde mi ,že od jsme se toho právě strašně moc naučili)). Ale to jsem moc odbočila od tématu:D.. no, i když jsme tam byli jenom na pár dní a nestihli jsme toho moc projít:/.. bylo to nezapomenutelný!♥;) ..určitě tam v budoucnu pojedu a budu tam dýl než týden, abych si stihla všechno projít ;).. protože za ten to stojí!:) aspoň pro mě.
Ale kam dál kromě Anglie ?.. to naprosto přesně vím!:).. Dál do AMERIKY! ..všichni znáte New York,Hollywood,L.A., Kalifornie,Florida,..a tak dále.. ,klidně bych procestovala celou Ameriku!:D.. a doufala bych v to,že tam potkám nějakého slavného herce či zpěváka:)....:D♥... ale to jsou jen takový sny, protože bohužel v týhle době je to všechno strašně drahý:X:/:D ...takže jestli si na to někdy našetřím tak jeduuuu:D ,ale jestli ne tak pojedu do Ameriky aspoň prstem po mapě:D..

Určitě to ,ale nejsou jenom tyhle ty dvě země;)..navštívila bych toho hodně, jak už jsem říkala objela bych klidně celý svět,kdyby to jen šlo:')

Jedna z fotek ,co jsem fotila, když jsme byli v Anglii♥.


TVD :-)

22. června 2012 v 19:13 | Wer. |  TVD!♥
TVD!! nebo-li The Vampire Diaries ;).
je to naprosto úžasný,skvělý, báječný ,perfektní ,fantastický.....:-D seriál!♥..všechny tři série jsem zkoukla už několikrát a pořád se mi to strašně líbí:)..můj největší oblíbenec je Damon♥..a proto bych byla nejradši ,kdyby se ve čtvrtý sérii dal s Elenou dohromady:').... už se nemůžu dočkaat! ..Nejradši bych byla ,kdyby už ta 4.série byla ke stažení ,ale bohužel ještě není :/..už aby to byloo:D..No,ale abych nebyla moc zaujatá na jednoho herce:D tak se mi líbí i Jeremy,Tyler, ale taky Elijah♥-> ten je taky skvělej, i když ze začátku jsem z Elijaha měla docela strach, když se v TVD objevil ,ale pak jak pomohl Eleně ..a to už byla jiná!:-D... jinak mám taky ráda Bonie:) je to skvělá herečka, která hrála i ve filmu Honey 2 ;).. no a samozřejmě Elena:):D to je jasný, jedna z těch nejhlavnějších postav v tomto seriálu. Myslím si, že ta role jí opravdu sedla:), má strašně pěkný vlasy:):D(i když Katharine je měla hezčí:D).. no ona je pěkná celkově a to jí docela závidím:) ,ale nejvíc jí závidím Damona!:P♥... a co vy a TVD? ..koho máte nejradši ?:)


jak na sebe Damon a Elena koukaj:O:D♥!